Závod je ve fázi zjišťování zájmu!
Orientační závod
zjistit více ...

Info

Závod je ve fázi zjišťování zájmu. V případě dostatečného počtu závodníků, což je 40 závodníků, bychom Vás zde informovali o podrobnostech závodu.

Mapa

Závod by se konal v Ostravě v parku Milady Horákové. Měřítko mapy 1 : 3000. Terén je fyzicky nenáročný, za to velké množství chodníků nutí závodníky optimalizovat trasu. Další variantou jsou lokality na Černé louce a na Slezskoostravském hradě.

Závod

Jaký způsob závodu by se provedl, záleží na domluvě. Existuje několik variant jako je rychlostní sprint, trail orienteering, orientační labyrint, taktický scorelauf. Všechny ale vyžadují umět číst mapu, dobrou orientaci a dobrý odhad.

Spolupráce

Samotný závod a jeho příprava vyžaduje mnoho času, povolení a souhlasná stanoviska mnoha institucí. V případě konání, bychom Vás informovali i o jeho přípravě.

Informace o závodě

Časova osa závodu

  • Prosinec 2019

    Zjišťování zájmu

    V závislosti na tom, jaký bude zájem se orientační závod bude nebo nebude konat. Jsou rozeslány emaily, inforace v tiskovinách. Formulář pro předprezentaci je na http://ostrava-bezbarier.cz/zavodOB

  • To je
    prozatím
    všechno!

Organizační tým

Závod by připravili lidé věnujicím se orientačního běhu. Například FiZA team Ostrava pořádá závody již třicet let.

FiZA team Ostrava

Hlavní organizátor

lepus.cz

Organizátor

Zdeněk Procner

Organizátor

Je možné uspořádat orietační závod z několika možných typů, jako je rychlostní sprint, trail orienteering, orientační labyrint, taktický scorelauf.

Můžete nás kontaktovat

V případě, že byste se nedočetli požadované informace na tomto webu, kontaktujte nás.